Rozmiarówka

Rozmiarówka

BALMARQ – standardowe rozmiary i odzież medyczna na miarę

Dużym atutem firmy i jej wyrobów jest szeroka gama rozmiarów z uwzględnieniem wzrostów oraz modyfikowanie rozmiarówki z uwzględnieniem nietypowości sylwetek. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać rozmiar praktycznie dla każdego Klienta. Aby skorzystać z wyżej wymienionych możliwości doboru rozmiaru należy zapoznać się z tabelami zamieszczonymi  poniżej. Zachęcamy też do skorzystania aplikacji ułatwiającej określenie rozmiaru przekierowanie.

Jeśli nie mieścisz się w typowej dla odzieży BALMARQ  rozmiarówce możesz złożyć zamówienie indywidualne przekierowanie do formularza

UWAGA ! Odzież medyczna na miarę

Odzież szyta na zamówienie indywidualne nie podlega zwrotowi.

Odzieży szytej na indywidualne zamówienie nie można traktować jako odzieży szytej na miarę, która uwzględnia przymiarki i korekty na konkretnej osobie .

Odzież zawodowa w tym medyczna z uwagi na jej przeznaczenie posiada luzy producenta uwzględniające specyfikę użytkowania w różnych warunkach .

Przy wyborze rozmiaru i fasonu proszę zwrócić uwagę na sugestie producenta co do dedykowanej sylwetki : szczupłej, normalnej lub puszystej (odpowiednie adnotacje znajdują się przy karcie produktu)

Przy określaniu własnych wymiarów weż pod uwagę następujące wskazówki:

  • Wymiary należy mierzyć blisko przy ciele , najlepiej na cienką bieliznę lub na gołe ciało .
  • Nie pobierać wymiarów na grubą odzież wierzchnią typu swetry, grube bluzy, spodnie  itd !
  • Nie dodawać do wymiarów żadnych dodatkowych luzów , są one dodawane przez producenta
  • Nie sugerować się tym ,że zawsze kupujemy rozmiar np. 38 i jest dobry. Różni producenci mogą mieć różne obwody wyjściowe dla tego samego rozmiaru  odzieży .
  • Należy też pamiętać, że odzież medyczna jest przeznaczona do pracy i posiada większe luzy ( podnoszące komfort użytkowania i swobodę ruchów ) niż odzież codzienna czy wizytowa.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco